Загальний стан будівель та приміщень навчального закладу

 

В 1847  році  було  засновано  початкову   школу. Один з  теперішніх  корпусів  побудовано в 1904 році. Добудовано цей корпус  в 1958 році. Зараз, в  даній будівлі  розміщені навчальні кабінети   початкової  школи, учительська, кабінет  директора,  в добудові – кабінети  біології,  хімії, фізики, інформатики,  майстерня. Корпус, в  якому  знаходиться  спортзал  побудовано в 1928 році. В 1969  році побудовано ще  один  корпус. В 50-х  роках  школі  передано  корпус  сільської  пошти,  приміщення  якої  побудовано в 1910  році.

Загальна площа всіх приміщень 1672м2, в т.ч. класних кімнат 1315м2. Всього у школі 15 класних кімнат, в т.ч. навчальні кабінети – математики, етики, хімії та фізики, біології, географії, української мови та літератури, англійської мови,  історії, інформатики. Також є методичний кабінет, спортивний зал, бібліотека, майстерня, кабінет психолога, спортивний майданчик, стадіон, їдальня на 60 місць, навчально-дослідна ділянка (0 5 га), водогін, опалення (котельні на тверде паливо). Стан будівлі та шкільних приміщень добрий, відповідає вимогам Державних санітарних норм і правил. Щорічно проводяться поточні ремонти за рахунок бюджетних та позабюджетних коштів. Контроль за станом будівлі та приміщень здійснюється постійно.

  Зовнішня естетична культура

Всі приміщення школи відповідають державним санітарним нормам. Територія школи відгороджена від проїжджої частини, є зелені насадження, зокрема рідкісні дерева, кущі, квітники. Є спортмайданчик для занять  з волейболу, дитячий майданчик, стадіон, асфальтовані доріжки.

В головному приміщенні школи розміщені державна символіка, інформаційні стенди, наочність. Кабінети озеленені, затишні, мають виражену індивідуальність.