МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ НАУКИ МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ПОНИКВЯНСЬКА ЗОШ І – ІІІ СТУПЕНІВ

УЧНІВСЬКА РЕСПУБЛІКА «ЛІДЕР»

УЧНІВСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ

Прийнято на засіданні парламенту

Учнівської республіки «Лідер»

Протокол № 2 від 4.10.2012р.

З А К О Н

«Про діяльність міністерства преси та інформації»

2012 рік

Стаття 1. Міністерство преси та інформації (далі – Міністерство) є одним із органів виконавчої влади учнівської республіки «Лідер».

Стаття 2. Міністерством керує міністр обраний на виборах шляхом відкритого голосування.

Стаття 3. Забезпечувати необхідною інформацією діяльність учнівської республіки «Лідер», районну раду дітей. Висвітлювати їх робо­ту у засобах масової інформації та на сторінках Інтернету.

Стаття 4. Створити інформаційну базу даних, необхідних для діяль­ності міністерства. Постійно працювати над поновленням матеріалів.

Стаття 5. Відповідним чином оформлювати та відправляти адреса­там вихідну документацію (інформаційні листи, прес-релізи) про діяльність кожного міністерства та учнівської республіки «Лідер» у цілому.

Стаття 6. Налагодити шляхи отримання інформації про оголошені конкурси, семінари і конференції, фестивалі, свята, місце та умови їх проведення.

Стаття 7. Проводити соціологічні дослідження щодо вивчення громадської думки про діяльність учнівської республіки «Лідер» та її структур.

Стаття 8. Працювати  над  створенням  позитивного  іміджу учнівської республіки «Лідер» серед дітей, молоді та дорослих.

Стаття 9. Сприяти систематичному проведенню спільно з інши­ми громадськими організаціями, фондами навчання для членів міністерства.

Стаття 10. Заохочувати   до   співпраці   дітей   та   підлітків,   котрі мріють стати журналістами. Організовувати та проводи­ти для них різноманітні шкільні та районні конкурси юних журналістів. Брати участь у всеукраїнських та міжнарод­них фестивалях та конкурсах молодіжної преси.

 

 

Директор школи :                                                                          Н.М.Околіта       

 

Президент учнівської республіки «Лідер» :                              М.Жолнович